Stiskněte "Enter" pro přeskočení obsahu

Dopřejte si kvalitní prsní implantáty - cena augmentace není v České republice nijak závratná!

Získat kvalitní prsní implantáty v ceně jedné lepší dovolené? To nezní vůbec špatně. Co říkáte? Augmentace neboli zvětšení prsou pomocí implantátů, to je nesmírně oblíbená operace, kterou lze na tuzemských klinikách dnes už běžně pořídit za velmi rozumné peníze. Třeba právě za takovou částku, na jakou vás vyjde jedna trochu lepší dovolená. 

Že tomu moc nevěříte, ale pokud by vás zákrok opravdu finančně nezruinoval, ráda byste nějakou tu úpravu svého poprsí podstoupila? Tak se podíváme, zda je to skutečně reálné.

 

Prsní implantáty - cena vás možná mile překvapí

Úprava poprsí pomocí implantátů patří mezi nejpopulárnější estetické operace na světě. Každý rok se pro tento zákrok rozhodnou statisíce žen. A to pochopitelně proto, aby získaly plnější dekolt. Chtějí zkrátka zlepšit proporce své postavy nebo třeba obnovit objem svých prsou po těhotenství a kojení. Moderní medicína naštěstí nabízí široké spektrum implantátů, které jsou bezpečné a poskytují přirozený vzhled. V České republice je na většině klinik možné tyto operace pořídit za takovou cenu, která je pro většinu žen nejen únosná, ale obvykle je pro ně také docela milým překvapením. 

Pár desítek tisíc za hezčí ňadra? Dvě nebo tři výplaty za příjemný pocit sebevědomí? To přece nic není! A operaci lze dokonce často financovat i na splátky, pokud je částka pro někoho přece jen o něco vyšší, než si aktuálně může dovolit. 

Vybíráme vhodný typ aneb Kulaté vs. anatomické

Některé ženy mají plný dekolt “od přírody”. Jiné se buď smíří s plochým hrudníkem nebo se svěří do péče plastických chirurgů. Augmentace je v našich podmínkách operací, která se vykazuje vysokou úspěšností. Odtud také její rostoucí obliba. Na trhu jsou přitom dva základní typy prsních implantátů: kulaté a anatomické (kapkovité). 

ČÍST  Nemovitosti v Domažlicích nebo jinde v Plzeňském kraji. Jaké výhody zde může koupě nemovitosti přinést

Kulaté implantáty jsou oblíbené pro svou schopnost dodat ňadrům plný a atraktivní tvar s tzv. push-up efektem. Jsou ideální pro ženy, které si přejí pevně tvarovaná prsa s objemem asi tak do 400 ml. Anatomické implantáty, známé také jako kapkovité, nabízejí nejpřirozenější výsledek a jsou vhodné pro dotváření povislejších prsou nebo pro získání většího objemu nad 400 ml. Každý typ má specifické vlastnosti, které se hodí pro různé typy postav a estetických představ. Výběr mezi kulatými a anatomickými implantáty by měl být vždy založen na individuálním poradenství s plastickým chirurgem.

Výběr správného typu implantátu

  • Kulaté implantáty: Ideální pro plný dekolt s push-up efektem
  • Anatomické implantáty: Nabízejí přirozenější výsledek, vhodné pro povislejší prsa

 

Jsou navrženy tak, aby byly bezpečné

Dokonalý dekolt můžete vytvořit i díky správné podprsence. Co když ji ale sundáte? Jsou vaše prsa od přírody příliš malá? Nevadí! Třeba vám pomůže augmentace. Moderní prsní implantáty jsou navrženy tak, aby byly bezpečné a poskytovaly co nejpřirozenější výsledek. Díky pokročilým technologiím výroby a přísným testovacím postupům je riziko neúspěchu operace nebo jakýchkoliv komplikací minimální. Ani během zákroku a ani po něm nejsou přehnané obavy namístě.

Uměle rozhodně nevypadají!

Nemusíte mít strach ani o to, že budou snad implantáty vypadat na první pohled uměle nebo zkrátka nějak nepřirozeně. Vhodně zvolený typ a velikost implantátu zajistí harmonický vzhled vašeho poprsí. Zkušený chirurg dobře ví, jak to zařídit, aby byla nová ňadra v dokonalém souladu s vaší postavou. Výzkumy však ukazují, že vysoká úroveň spokojenosti mezi ženami, které podstoupily augmentaci prsou, je přímo spojena s kvalitou použitých implantátů a s odborností chirurga. Oba tyto faktory proto není radno podcenit!

 

Hlavní faktory, které ovlivní cenu

Ženské poprsí zajímá každého. A podobně je to i s cenou augmentace. Cena plastické operace prsou je samozřejmě ovlivněna řadou faktorů. Ve hře je jak konkrétní značka implantátu, jelikož neexistuje pouze jeden výrobce, tak třeba cenová “politika” kliniky, kterou si pro zákrok vyberete. Jak už jsme ale řekli, obecně platí, že v České republice jsou augmentace cenově dostupnou záležitostí. Pravda také je, že například kulaté implantáty bývají zpravidla o něco levnější než ty anatomické. 

ČÍST  Co způsobuje asymetrii prsou? Hormony, genetika a další příčiny

Je ale samozřejmě důležité pochopit, že investice do kvalitních implantátů a do odborně provedené operace, byť nijak závratná, se naprosté většině žen bohatě vrací. Pocit atraktivity a celkově vyšší sebevědomí. O to tu běží především.

Faktory ovlivňující cenu

  • Značka implantátu: Různé značky mají různé cenové relace
  • Typ implantátu: Kulaté vs. anatomické
  • “Cenová politika” kliniky: Ceny se mohou na různých klinikách lišit

Flexibilní možnosti financování

Chcete podstoupit augmentaci, ale máte hlouběji do kapsy? Naštěstí nemusíte mít ihned k dispozici celou částku potřebnou na zaplacení operace. V České republice je možné zvětšení prsou financovat i na splátky. Některé kliniky si na tomto vstřícném přístupu zakládají. Nabízejí poměrně flexibilní splátkové kalendáře. A to v drtivé většině bez navýšení celkové ceny. Takové pružné financování umožňuje podstoupit důležitou estetickou operaci i ženám, které si ji v dané chvíli nemohou dovolit. Zkrátka bez nutnosti okamžité finanční zátěže.

Výhody financování na splátky:

  • Řeší aktuální nedostatek prostředků
  • Nabízí možnost volby doby splácení
  • Operace se stává dostupnější pro širší spektrum žen

 

Nebudete na to sama!

To, jaké prsní implantáty si nakonec zvolíte, by nemělo záležet výhradně na vašem posouzení. Volbu implantátu i celkový postup operace musíte samozřejmě konzultovat s kvalifikovaným plastickým chirurgem. Společně proberete vaše očekávání a předpokládaný výsledek zákroku. Jedině tak můžete být s augmentací nakonec spokojena. 

Pečlivé zvážení všech aspektů, od bezpečnosti, přes estetické preference, až po vaše finanční možnosti, je pro úspěšný výsledek pochopitelně zásadní.